tanileasing2014

Duża transakcja Millennium Leasing w branży transportowej

| 11 maja 2014 | 0 Comments

W połowie kwietnia 2014 r. firma Millennium Leasing Sp. z o.o. dostarczyła ostatnie 3 z 15 autobusów Van Hool Astromega, zakupionych przez spółkę Souter Holdings Poland Sp. z o.o. Pod marką PolskiBus.com firma rozwija sieć ekspresowych połączeń autobusowych pomiędzy największymi polskimi miastami.

Transakcja z Millennium Leasing obejmuje łącznie sfinansowanie zakupu 35 autobusów, a jej wartość to 55 mln zł. Umowa została podpisana na 7 lat, a dostarczenie ostatnich autobusów, tym razem Plaxton Elitei, przewidziane jest na sierpień 2014 r.

Nasz biznes rozwija się imponującym tempie. Inwestujemy w nowy tabor, aby zwiększyć częstotliwość połączeń na istniejących liniach: Berlin – Wrocław – Zakopane, Wrocław – Katowice, Wrocław – Kraków, Gdańsk – Wrocław – Praga, czy Warszawa – Poznań i Warszawa – Katowice. Zakupione autokary będą obsługiwały również połączenia na nowych liniach. W najbliższym czasie poinformujemy o tym, jakie nowe miasta pojawią się w naszym rozkładzie jazdy

– powiedział Przemysław Szycher, Członek Zarządu Souter Holdings Poland Sp. z o.o.

Autobusy PolskiBus.com wpisały się na stałe w krajobraz polskich dróg. Cieszymy się, że Souter Holdings Poland wybrał nas jako partnera finansowego nowej inwestycji. Zaproponowane przez nas finansowanie leasingiem okazało się dla firmy optymalnym rozwiązaniem. Ta transakcja jest dowodem, że polskie firmy świetnie rozumieją korzyści, jakie daje leasing oraz możliwości w zakresie finansowania wieloetapowych i wieloletnich projektów inwestycyjnych

– powiedział Marcin Balicki, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Millennium Leasing.

Źródło: Bank Millennium

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Category: Millennium Leasing

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Portal firmy.leasingowe.info podzielony został na trzy części. Pierwsza z nich porzedstawia informacje o firmach leasingowych, adresy i formularze kontaktowe; druga część - informacyjna prezentuje aktualności dotyczące ofert leasingowych; trzecia część to porównywarka, dzięki której umożliwiamy porównanie warunków i obliczenie raty leasingowej w wielu firmach jednocześnie. Korzystanie z portalu jest bezpłatne!