tanileasing2014

EFL – lista oddziałów w Polsce

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął swoją działalność w sierpniu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest liderem w swojej branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości.

W 2001 roku, z prywatnej i niezależnej firmy leasingowej, spółka stała się członkiem jednej z największych na świecie instytucji finansowych – Grupy Crédit Agricole. Obecnie EFL to firma nowoczesna, przygotowana do profesjonalnej obsługi wszystkich segmentów rynku i dysponująca szerokim portfelem produktów. EFL jest dostawcą kompleksowych rozwiązań finansowych, oferując leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, faktoring oraz produkty dodatkowe. EFL finansuje samochody osobowe i dostawcze, oferuje leasing maszyn i urządzeń, sprzętu IT (w tym oprogramowania), współpracując z czołowymi producentami i dostawcami. EFL jest 100% udziałowcem firmy Carefleet SA wyspecjalizowanej w wynajmie długoterminowym oraz właścicielem Credit Agricole Commercial Finance SA oferującej usługi faktoringowe.

Kontakt z doradcą EFL w Białymstoku

Oddziały EFL w Polsce:
EFL Białystok
EFL Bielsko-Biała
EFL Bydgoszcz
EFL Częstochowa
EFL Gdańsk
EFL Jelenia Góra
EFL Kalisz
EFL Kielce
EFL Koszalin
EFL Kraków
EFL Lublin
EFL Łódź
EFL Olsztyn
EFL Opole
EFL Poznań
EFL Płock
EFL Radom
EFL Rzeszów
EFL Szczecin
EFL Warszawa
EFL Wałbrzych
EFL Wrocław

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Portal firmy.leasingowe.info podzielony został na trzy części. Pierwsza z nich porzedstawia informacje o firmach leasingowych, adresy i formularze kontaktowe; druga część - informacyjna prezentuje aktualności dotyczące ofert leasingowych; trzecia część to porównywarka, dzięki której umożliwiamy porównanie warunków i obliczenie raty leasingowej w wielu firmach jednocześnie. Korzystanie z portalu jest bezpłatne!