Laur Konsumenta dla VB Leasing (Idea Fleet)

VB Leasing (Idea Fleet) Polska SA został wyróżniony srebrnym Laurem Konsumenta 2014 w kategorii „Usługi leasingowe” w X edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności produktów/marek/usług na krajowym rynku. Dodatkowa nagroda Grand Prix 2014 to efekt docenienia spółki przez klientów już po raz trzeci.

VB Leasing (Idea Fleet) jest doceniany i polecany, co potwierdzają Raporty Związku Polskiego Leasingu. W 2013 roku firma sfinansowała najwięcej w kraju ciągników siodłowych oraz naczep i przyczep (o wartości ponad 640 mln zł), a niemal co trzeci przedsiębiorca decydujący się na pożyczkę transportową wybierał VB Leasing (Idea Fleet). Firma jest również liderem we wdrażaniu produktów dla osób fizycznych – jako jedna z pierwszych na rynku oferowała leasing konsumencki, a w tym roku poszerzyła ofertę o pożyczkę samochodową.

Laur Konsumenta to ogólnopolski plebiscyt badający popularność produktów, marek i usług. O przyznaniu nagród decydują wyniki sondażu telefonicznego i internetowego. Na ich podstawie wyróżnianych jest trzech zwycięzców poszczególnych kategorii, którzy wedle olimpijskiej tradycji otrzymują Laur – złoty, srebrny lub brązowy.

źródło: VB Leasing (Idea Fleet) Polska SA

EFL LEASING PROMOCJA