Leasing All Inclusive w VB Leasing (Idea Fleet)

Leasing All Inclusive to propozycja korzystnego leasingu pojazdów połączona z kompleksowa opiekę serwisową. Wybierając najnowsze rozwiązanie VB Leasing (Idea Fleet) nie muszą Państwo martwić się o serwis techniczny, naprawy i przeglądy okresowe, wymianę oleju czy ogumienia. Za wszystkie czynności związane z utrzymaniem pojazdu we właściwym stanie technicznym odpowiada VB Leasing (Idea Fleet). Dzięki doświadczeniu VB Leasing (Idea Fleet) w zarządzaniu flotą oraz długoletniej współpracy z Autoryzowanymi Stacjami Obsługi, możemy zagwarantować Państwu profesjonalną i szybką obsługę. Teraz mogą Państwo wyleasingować tylko jeden samochód i korzystać z takich usług, jakie do tej pory przysługiwały flotom kilkudziesięciu aut.

W ramach Leasing All Inclusive oferujemy:
Serwis techniczny – gwarantujemy wysoką jakość serwisu i minimalny czas trwania usługi. Zapewniamy pełen serwis techniczny leasingowanego samochodu. Naprawy i przeglądy okresowe dokonujemy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi na terenie całego kraju.
Ubezpieczenie – zapewniamy pełen pakiet ubezpieczeń: OC, AC i NW. Przyjdziemy z pomocą również podczas likwidacji szkody.
Wymianę i przechowanie opon – dla Państwa komfortu zorganizujemy terminową wymianę oraz przechowanie opon w uzgodnionym wcześniej miejscu.
Assistance – jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie awarii, szkody komunikacyjnej, kradzieży lub zwykłych błędów w pilotażu, takich jak np.: brak paliwa, rozładowany akumulator, przebita opona, utrata kluczyków lub pęknięta szyba.
Samochód zastępczy – na czas przeglądu lub naprawy pojazdu oferujemy pomoc w uzyskaniu pojazdu zastępczego od Autoryzowanej Stacji Obsługi na preferencyjnych warunkach.

Kontakt z doradcą VB Leasing (Idea Fleet)

EFL LEASING PROMOCJA