tanileasing2014

Volkswagen Leasing Polska nagrodzony w konkursie Outsourcing Stars 2013

| 14 lutego 2014 | 0 Comments

Volkswagen Leasing Polska otrzymał dwie statuetki Outsourcing Stars w kategorii Car Fleet Management. Spółka została nagrodzona za dynamiczny rozwój w obszarze FSM (Full Service Management).

Outsourcing Stars jest przedsięwzięciem, którego celem jest nagradzanie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług outsourcingowych oraz ich bezpośredniego otoczenia biznesowego. Volkswagen Leasing Polska otrzymał nagrody CFM Outsourcing Star w dwóch podkategoriach – za największy wzrost procentowy obsługiwanych podmiotów w modelu FSM i za największy przyrost procentowy zarządzanych aut w tym samym modelu (2013 vs. 2012).

Uroczysta Gala odbyła się 16 stycznia br. w gmachu Ufficio Primo w Warszawie. Organizatorem konkursu Outsourcing Star jest Fundacja Pro Progressio, zajmująca się wsparciem sektora outsourcingowego. Partnerem merytorycznym konkursu w kategorii CFM jest Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

źródło: Volkswagen Leasing Polska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Category: finanse

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Portal firmy.leasingowe.info podzielony został na trzy części. Pierwsza z nich porzedstawia informacje o firmach leasingowych, adresy i formularze kontaktowe; druga część - informacyjna prezentuje aktualności dotyczące ofert leasingowych; trzecia część to porównywarka, dzięki której umożliwiamy porównanie warunków i obliczenie raty leasingowej w wielu firmach jednocześnie. Korzystanie z portalu jest bezpłatne!