tanileasing2014

Wyprzedaż rocznika w Getin Leasing – kampania

| 3 marca 2014 | 0 Comments

Getin Leasing wystartował z kampanią „Wyprzedaż rocznika i wiele innych ofert”. Na www.getinleasing.pl została przygotowana dedykowana podstrona, na której we współpracy z salonami samochodowymi dostępna jest oferta wyprzedaży niemal wszystkich marek samochodów dostępnych na polskim rynku. Akcja obejmuje ponad 3000 pojazdów.

Serwis umożliwia wyszukanie najatrakcyjniejszych samochodów, zapoznanie się online z aktualną ofertą (zdjęcie, opis, dane techniczne, oferta cenowa, korzystne rabaty) oraz nawiązanie szybkiego kontaktu z doradcą, który przedstawi możliwości finansowania zakupu, Dodatkowo osoby, które skorzystają z oferty leasingowej dla pojazdów z rocznika 2013 otrzymają kartę paliwową o wartości 100 zł.

Getin Leasing jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży i zajmuje trzecie miejsce w segmencie leasingu pojazdów. Spółka jako pierwsza na rynku wprowadziła najdłuższy leasing na rynku – wydłużając maksymalny okres trwania umowy leasingowej do 84 m-cy. Klienci salonów dealerskich współpracujących z Getin Leasing mają dostęp do finansowania zewnętrznego zarówno w postaci leasingu, leasingu mobilnego, jak i kredytu samochodowego. Dodatkowo, dealerom samochodowym spółka umożliwia finansowanie stocku. Getin Leasing wraz z Getin Noble Bankiem współtworzy innowacyjny projekt Bank Kierowcy.

Lista oddziałów Getin Leasing znajdą Państwo w naszym serwisie:
http://leasingowe.info/get-in-leasing/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Category: getin leasing

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Portal firmy.leasingowe.info podzielony został na trzy części. Pierwsza z nich porzedstawia informacje o firmach leasingowych, adresy i formularze kontaktowe; druga część - informacyjna prezentuje aktualności dotyczące ofert leasingowych; trzecia część to porównywarka, dzięki której umożliwiamy porównanie warunków i obliczenie raty leasingowej w wielu firmach jednocześnie. Korzystanie z portalu jest bezpłatne!