tanileasing2014

BREL72 – nowy wymiar leasingu w BRE Leasing

| 28 października 2013 | 0 Comments

BREL72 to oferta zarówno dla Klientów z sektora MŚP oraz mikrofirm, jak i dużych przedsiębiorstw. Pozwala ona na bezpieczne, elastyczne i łatwe sfinansowanie zakupu środków transportu ciężkiego, autobusów czy pojazdów komunalnych.

Zapewniamy naszym Klientom minimum formalności przy jak najkrótszym procesie decyzyjnym. Już w 72 godziny od złożenia kompletu dokumentów jesteśmy gotowi podpisać umowę leasingu.

Nie musisz angażować własnego kapitału, by móc inwestować w środki transportu potrzebne do prowadzenia działalności lub rozszerzenia jej zakresu.

Obok standaryzowanych ofert o uproszczonych procedurach, nasi specjaliści opracują i przedstawią propozycje rozwiązań dla najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć. Warunki umowy są wówczas ustalane indywidualnie zgodnie z potrzebami i wymaganiami Klienta.

Korzyści:
– opłata wstępna – już od 0%
– okres leasingu – od 24 do 60 miesięcy
– rodzaj leasingu – operacyjny, finansowy, zwrotny
– waluta – PLN, EUR
– wymagania dotyczące potrzebnych dokumentów ograniczone do niezbędnego minimum
– szybka decyzja leasingowa

Kontakt z doradcą BRE Leasing

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Category: breleasing

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Portal firmy.leasingowe.info podzielony został na trzy części. Pierwsza z nich porzedstawia informacje o firmach leasingowych, adresy i formularze kontaktowe; druga część - informacyjna prezentuje aktualności dotyczące ofert leasingowych; trzecia część to porównywarka, dzięki której umożliwiamy porównanie warunków i obliczenie raty leasingowej w wielu firmach jednocześnie. Korzystanie z portalu jest bezpłatne!