tanileasing2014

ING Lease

ING Lease (Polska) Sp. z o. o. oferuje usługi w zakresie leasingu środków trwałych, nieruchomości i ruchomości o dużej wartości i wchodzi w skład Grupy ING. Grupa ING jest wywodzącym się z Holandii, globalnym dostawcą usług finansowych. Firma zdobywając doświadczenie przez 150 lat, oferuje obecnie szeroki wachlarz usług bankowych, ubezpieczeniowych i z zakresu zarządzania aktywami.

Każdego dnia 130 tysięcy naszych pracowników wkłada wysiłek w zaspokojenie potrzeb różnych grup naszych klientów: osób indywidualnych, rodzin, małych przedsiębiorstw, korporacji i instytucji. Obsługujemy 60 milionów klientów w ponad 50 krajach. Pod względem wartości rynkowej należymy do największych instytucji finansowych na świecie. Wzmacniamy naszą działalność zarówno na dojrzałych, jak i wschodzących rynkach.

Grupa ING w Polsce jest obecna od 1991 roku. Obecnie tworzy ją 13 spółek zatrudniających ponad 10 tysięcy osób.

Kontakt z doradcą leasingowym ING

Oddziały ING Lease w Polsce:
ING Lease Białystok
ING Lease Bielsko-Biała
ING Lease Gdańsk
ING Lease Katowice
ING Lease Kraków
ING Lease Lublin
ING Lease Łódź
ING Lease Nowy Sącz
ING Lease Olsztyn
ING Lease Opole
ING Lease Poznań
ING Lease Rzeszów
ING Lease Szczecin
ING Lease Warszawa

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
ING Lease, 7.0 out of 10 based on 1 rating
Portal firmy.leasingowe.info podzielony został na trzy części. Pierwsza z nich porzedstawia informacje o firmach leasingowych, adresy i formularze kontaktowe; druga część - informacyjna prezentuje aktualności dotyczące ofert leasingowych; trzecia część to porównywarka, dzięki której umożliwiamy porównanie warunków i obliczenie raty leasingowej w wielu firmach jednocześnie. Korzystanie z portalu jest bezpłatne!