tanileasing2014

PKO Leasing

PKO Leasing Spółka Akcyjna należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego – największego banku w kraju. Od Banku otrzymaliśmy kapitał, bezpieczeństwo finansowe oraz sumienność. Sami daliśmy firmie doświadczenie, szybkość działania, profesjonalizm oraz satysfakcję ze współpracy z naszymi klientami.

W ciągu ostatnich lat Spółka bardzo dynamicznie zwiększa swoją sprzedaż. W 2009 roku PKO Leasing oddał w leasing przedmioty o wartości 937,6 mln zł i biorąc pod uwagę wartość leasingowanych przedmiotów uplasował się na dziesiątej pozycji. W 2010r. Spółka sfinansowała zakupy przedmiotów na kwotę 1249,8 mln zł awansując na dziewiąte miejsce wśród największych firm leasingowych w Polsce. W 2011 r. PKO Leasing oddał w leasing przedmioty o wartości 1670,6 mln zł. Rok 2012 został zamknięty z rekordowym wynikiem 2056,4 mln zł, dynamiką 23% oraz uplasowaniem spółki w pierwszej czwórce największych firm leasingowych w kraju.

Kontakt z doradcą PKO Leasing

Oddziały PKO Leasing w Polsce:
PKO Leasing Białystok
PKO Leasing Bielsko-Biała
PKO Leasing Bydgoszcz
PKO Leasing Częstochowa
PKO Leasing Elbląg
PKO Leasing Gdańsk
PKO Leasing Gorzów Wielkopolski
PKO Leasing Kalisz
PKO Leasing Katowice
PKO Leasing Kielce
PKO Leasing Koszalin
PKO Leasing Kraków
PKO Leasing Lublin
PKO Leasing Łódź
PKO Leasing Olsztyn
PKO Leasing Poznań
PKO Leasing Radom
PKO Leasing Rzeszów
PKO Leasing Szczecin
PKO Leasing Toruń
PKO Leasing Warszawa
PKO Leasing Wałbrzych
PKO Leasing Wieluń
PKO Leasing Wrocław

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Portal firmy.leasingowe.info podzielony został na trzy części. Pierwsza z nich porzedstawia informacje o firmach leasingowych, adresy i formularze kontaktowe; druga część - informacyjna prezentuje aktualności dotyczące ofert leasingowych; trzecia część to porównywarka, dzięki której umożliwiamy porównanie warunków i obliczenie raty leasingowej w wielu firmach jednocześnie. Korzystanie z portalu jest bezpłatne!